PIC18F6621-I/PT
Číslo produktu DigiKey
PIC18F6621-I/PT-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC18F6621-I/PT
Popis
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 18F IO mikrokontroléru 8 bitů 40MHz 64KB (32K x 16) FLASH 64-TQFP (10x10)
Modely EDA/CAD
PIC18F6621-I/PT Modely
Balení
Nosič
Velikost paměti RAM
3,75K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
4,2V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Datové převodníky
A/D 12x10b
Typ oscilátoru
Vnější
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
40MHz