PIC18F55K42T-I/PT
Číslo produktu DigiKey
PIC18F55K42T-I/PT-TR-ND - Páska a cívka (TR)
PIC18F55K42T-I/PT-CT-ND - Řezaná páska (CT)
PIC18F55K42T-I/PT-DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC18F55K42T-I/PT
Popis
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 48TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 18K IO mikrokontroléru 8 bitů 64MHz 32KB (16K x 16) FLASH 48-TQFP-EP (7x7)
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti EEPROM
256 x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost paměti RAM
2K x 8
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 43x12b; D/A 1x5b
Jádrový procesor
PIC
Typ oscilátoru
Vnitřní
Velikost jádra
8 bitů
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
64MHz