PIC18F47Q83-E/NHXVAO
Číslo produktu DigiKey
150-PIC18F47Q83-E/NHXVAO-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC18F47Q83-E/NHXVAO
Popis
CAN,128KB FLASH,13KB RAM,1KB EE,
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 18F IO mikrokontroléru 8 bitů 64MHz 128KB (128K x 8) FLASH 40-VQFN (5x5)
Velikost paměti EEPROM
1K x 8
Řada
Velikost paměti RAM
12,5K x 8
Balení
Trubice
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Datové převodníky
A/D 35x12b SAR; D/A 1x8b
Typ oscilátoru
Vnější, Vnitřní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Rychlost
64MHz