PIC18F47Q10-I/P
Číslo produktu DigiKey
PIC18F47Q10-I/P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC18F47Q10-I/P
Popis
IC MCU 8BIT 128KB FLASH 40DIP
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 18Q, Functional Safety (FuSa) IO mikrokontroléru 8 bitů 64MHz 128KB (128K x 8) FLASH 40-PDIP
Modely EDA/CAD
PIC18F47Q10-I/P Modely
Velikost paměti EEPROM
1K x 8
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
3,53K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 35x10b; D/A 1x5b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
64MHz
Způsob montáže
Průchozí otvor
Konektivita
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Dodávaná velikost pouzdra
40-PDIP
Periferie
Detekce/reset poklesu napájecího napětí, HLVD, POR, PWM, WDT
Pouzdro
40-DIP (0,600", 15,24mm)