PIC18F46K20-I/PT
Číslo produktu DigiKey
PIC18F46K20-I/PT-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC18F46K20-I/PT
Popis
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 18K IO mikrokontroléru 8 bitů 64MHz 64KB (32K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
Modely EDA/CAD
PIC18F46K20-I/PT Modely
Velikost paměti EEPROM
1K x 8
Balení
Nosič
Velikost paměti RAM
3,8K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Datové převodníky
A/D 14x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
64MHz