PIC18F4580-I/P
Číslo produktu DigiKey
PIC18F4580-I/P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC18F4580-I/P
Popis
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40DIP
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 18F IO mikrokontroléru 8 bitů 40MHz 32KB (16K x 16) FLASH 40-PDIP
Modely EDA/CAD
PIC18F4580-I/P Modely
Velikost paměti EEPROM
256 x 8
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
1,5K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
4,2V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Datové převodníky
A/D 11x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
40MHz
Způsob montáže
Průchozí otvor
Konektivita
CANbus, I2C, SPI, UART/USART
Dodávaná velikost pouzdra
40-PDIP
Periferie
Detekce/reset poklesu napájecího napětí, HLVD, POR, PWM, WDT
Pouzdro
40-DIP (0,600", 15,24mm)