PIC18F4550-I/ML
Číslo produktu DigiKey
PIC18F4550-I/ML-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC18F4550-I/ML
Popis
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44QFN
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 18F IO mikrokontroléru 8 bitů 48MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-QFN (8x8)
Modely EDA/CAD
PIC18F4550-I/ML Modely
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
2K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
4,2V ~ 5,5V
Datové převodníky
A/D 13x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
48MHz