PIC18F44K20-I/PT
Číslo produktu DigiKey
PIC18F44K20-I/PT-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC18F44K20-I/PT
Popis
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 18K IO mikrokontroléru 8 bitů 64MHz 16kB (8k x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
Modely EDA/CAD
PIC18F44K20-I/PT Modely
Balení
Nosič
Velikost paměti RAM
768 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 14x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
64MHz