PIC18F26Q83-I/SP
Číslo produktu DigiKey
150-PIC18F26Q83-I/SP-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC18F26Q83-I/SP
Popis
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SPDIP
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 18F-Q83 IO mikrokontroléru 8 bitů 64MHz 64KB (64K x 8) FLASH 28-SPDIP
Modely EDA/CAD
PIC18F26Q83-I/SP Modely
Velikost paměti EEPROM
1K x 8
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
8K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 24x12b SAR; D/A 1x8b
Typ oscilátoru
Vnější, Vnitřní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
64MHz
Způsob montáže
Průchozí otvor
Konektivita
CANbus, I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Dodávaná velikost pouzdra
28-SPDIP
Periferie
Detekce/reset poklesu napájecího napětí, DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Pouzdro
28-DIP (0,300", 7,62mm)