PIC18F26K20-E/SS
Číslo produktu DigiKey
PIC18F26K20-E/SS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC18F26K20-E/SS
Popis
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 18K IO mikrokontroléru 8 bitů 48MHz 64KB (32K x 16) FLASH 28-SSOP
Modely EDA/CAD
PIC18F26K20-E/SS Modely
Velikost paměti EEPROM
1K x 8
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
3,8K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Datové převodníky
A/D 11x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Rychlost
48MHz
Způsob montáže
Montáž na povrch
Konektivita
I2C, SPI, UART/USART
Dodávaná velikost pouzdra
28-SSOP
Periferie
Detekce/reset poklesu napájecího napětí, HLVD, POR, PWM, WDT
Pouzdro
28-SSOP (0,209", 5,30mm šířka)