PIC18F25Q10T-I/SS
Číslo produktu DigiKey
PIC18F25Q10T-I/SSTR-ND - Páska a cívka (TR)
PIC18F25Q10T-I/SSCT-ND - Řezaná páska (CT)
PIC18F25Q10T-I/SSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC18F25Q10T-I/SS
Popis
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 18Q IO mikrokontroléru 8 bitů 64MHz 32KB (32K x 8) FLASH 28-SSOP
Velikost paměti EEPROM
256 x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost paměti RAM
2K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 24x10b; D/A 1x5b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
64MHz
Způsob montáže
Montáž na povrch
Konektivita
I2C, SPI, UART/USART
Dodávaná velikost pouzdra
28-SSOP
Periferie
Detekce/reset poklesu napájecího napětí, POR, PWM, WDT
Pouzdro
28-SSOP (0,209", 5,30mm šířka)