PIC18F25Q10T-I/SO | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | PIC18F25Q10T-I/SO |
Popis | IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SOIC |
Standardní dodací lhůta výrobce | 6 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | PIC PIC® XLP™ 18Q IO mikrokontroléru 8 bitů 64MHz 32KB (32K x 8) FLASH 28-SOIC |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | PIC18F25Q10T-I/SO Modely |
Kategorie | Velikost programové paměti |
Mfr | Typ programové paměti FLASH |
Řada | Velikost paměti EEPROM 256 x 8 |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Velikost paměti RAM 2K x 8 |
Stav součásti Aktivní | Napájecí napětí (Vcc/Vdd) 1,8V ~ 5,5V |
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey Neověřeno | Datové převodníky A/D 24x10b; D/A 1x5b |
Jádrový procesor PIC | Typ oscilátoru Vnitřní |
Velikost jádra 8 bitů | Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) |
Rychlost 64MHz | Způsob montáže Montáž na povrch |
Konektivita I2C, SPI, UART/USART | Dodávaná velikost pouzdra 28-SOIC |
Periferie Detekce/reset poklesu napájecího napětí, POR, PWM, WDT | Pouzdro 28-SOIC (0,295", 7,50mm šířka) |