PIC18F25Q10-I/SO
Číslo produktu DigiKey
PIC18F25Q10-I/SO-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC18F25Q10-I/SO
Popis
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 18Q IO mikrokontroléru 8 bitů 64MHz 32KB (32K x 8) FLASH 28-SOIC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC18F25Q10-I/SO Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti EEPROM
256 x 8
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
2K x 8
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 24x10b; D/A 1x5b
Jádrový procesor
PIC
Typ oscilátoru
Vnitřní
Velikost jádra
8 bitů
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
64MHz
Způsob montáže
Montáž na povrch
Konektivita
I2C, SPI, UART/USART
Dodávaná velikost pouzdra
28-SOIC
Periferie
Detekce/reset poklesu napájecího napětí, POR, PWM, WDT
Pouzdro
28-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)