PIC18F25Q10-I/ML
Číslo produktu DigiKey
PIC18F25Q10-I/ML-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC18F25Q10-I/ML
Popis
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28QFN
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 18Q IO mikrokontroléru 8 bitů 64MHz 32KB (32K x 8) FLASH 28-QFN (6x6)
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
2K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 24x10b; D/A 1x5b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
64MHz