PIC18F25K20T-I/SO
Číslo produktu DigiKey
PIC18F25K20T-I/SOTR-ND - Páska a cívka (TR)
PIC18F25K20T-I/SOCT-ND - Řezaná páska (CT)
PIC18F25K20T-I/SODKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC18F25K20T-I/SO
Popis
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 18K IO mikrokontroléru 8 bitů 64MHz 32KB (16K x 16) FLASH 28-SOIC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC18F25K20T-I/SO Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost paměti RAM
1,5K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 11x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
64MHz
Způsob montáže
Montáž na povrch
Konektivita
I2C, SPI, UART/USART
Dodávaná velikost pouzdra
28-SOIC
Periferie
Detekce/reset poklesu napájecího napětí, HLVD, POR, PWM, WDT
Pouzdro
28-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)