PIC18F25K20-I/ML
Číslo produktu DigiKey
PIC18F25K20-I/ML-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC18F25K20-I/ML
Popis
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28QFN
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 18K IO mikrokontroléru 8 bitů 64MHz 32KB (16K x 16) FLASH 28-QFN (6x6)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC18F25K20-I/ML Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
1,5K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Datové převodníky
A/D 11x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
64MHz