PIC18F2550-I/SP
Číslo produktu DigiKey
PIC18F2550-I/SP-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC18F2550-I/SP
Popis
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SPDIP
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 18F IO mikrokontroléru 8 bitů 48MHz 32KB (16K x 16) FLASH 28-SPDIP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC18F2550-I/SP Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
2K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
4,2V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Datové převodníky
A/D 10x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
48MHz
Způsob montáže
Průchozí otvor
Konektivita
I2C, SPI, UART/USART, USB
Dodávaná velikost pouzdra
28-SPDIP
Periferie
Detekce/reset poklesu napájecího napětí, HLVD, POR, PWM, WDT
Pouzdro
28-DIP (0,300", 7,62mm)