PIC18F24Q10T-I/STX
Číslo produktu DigiKey
PIC18F24Q10T-I/STXTR-ND - Páska a cívka (TR)
PIC18F24Q10T-I/STXCT-ND - Řezaná páska (CT)
PIC18F24Q10T-I/STXDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC18F24Q10T-I/STX
Popis
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28VQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 18Q, Functional Safety (FuSa) IO mikrokontroléru 8 bitů 64MHz 16kB (16k x 8) FLASH 28-VQFN (4x4)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost paměti RAM
1K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 24x10b; D/A 1x5b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
64MHz