PIC18F24Q10-I/SS
Číslo produktu DigiKey
PIC18F24Q10-I/SS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC18F24Q10-I/SS
Popis
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 18Q, Functional Safety (FuSa) IO mikrokontroléru 8 bitů 64MHz 16kB (16k x 8) FLASH 28-SSOP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC18F24Q10-I/SS Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
1K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 24x10b; D/A 1x5b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
64MHz
Způsob montáže
Montáž na povrch
Konektivita
I2C, SPI, UART/USART
Dodávaná velikost pouzdra
28-SSOP
Periferie
Detekce/reset poklesu napájecího napětí, POR, PWM, WDT
Pouzdro
28-SSOP (0,209", 5,30mm šířka)