PIC18F24Q10-I/SP
Číslo produktu DigiKey
PIC18F24Q10-I/SP-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC18F24Q10-I/SP
Popis
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SPDIP
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 18Q, Functional Safety (FuSa) IO mikrokontroléru 8 bitů 64MHz 16kB (16k x 8) FLASH 28-SPDIP
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti EEPROM
256 x 8
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
1K x 8
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 24x10b; D/A 1x5b
Jádrový procesor
PIC
Typ oscilátoru
Vnitřní
Velikost jádra
8 bitů
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
64MHz
Způsob montáže
Průchozí otvor
Konektivita
I2C, SPI, UART/USART
Dodávaná velikost pouzdra
28-SPDIP
Periferie
Detekce/reset poklesu napájecího napětí, POR, PWM, WDT
Pouzdro
28-DIP (0,300", 7,62mm)