PIC18F23K20-I/MV
Číslo produktu DigiKey
PIC18F23K20-I/MV-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC18F23K20-I/MV
Popis
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28UQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 18K IO mikrokontroléru 8 bitů 64MHz 8KB (4K x 16) FLASH 28-UQFN (4x4)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC18F23K20-I/MV Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Velikost paměti EEPROM
256 x 8
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
512 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Datové převodníky
A/D 11x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
64MHz