PIC18F15Q40-I/SO
Číslo produktu DigiKey
150-PIC18F15Q40-I/SO-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC18F15Q40-I/SO
Popis
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 20SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 18F IO mikrokontroléru 8 bitů 64MHz 32KB (32K x 8) FLASH 20-SOIC
Velikost paměti EEPROM
512 x 8
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
2K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 17x12b; D/A 2x8b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
64MHz
Způsob montáže
Montáž na povrch
Konektivita
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Dodávaná velikost pouzdra
20-SOIC
Periferie
Detekce/reset poklesu napájecího napětí, POR, PWM, WDT
Pouzdro
20-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)