PIC16LF1526-I/PT
Číslo produktu DigiKey
PIC16LF1526-I/PT-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16LF1526-I/PT
Popis
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 64TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 64-TQFP (10x10)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC16LF1526-I/PT Modely
Velikost paměti RAM
768 x 8
Balení
Nosič
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 30x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
8 bitů
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
20MHz