PIC16LF1519-I/MV
Číslo produktu DigiKey
PIC16LF1519-I/MV-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16LF1519-I/MV
Popis
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 40UQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 20MHz 28KB (16K x 14) FLASH 40-UQFN (5x5)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC16LF1519-I/MV Modely
Velikost paměti RAM
1K x 8
Balení
Trubice
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 28x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
8 bitů
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
20MHz