PIC16LF1513-I/SS
Číslo produktu DigiKey
PIC16LF1513-I/SS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16LF1513-I/SS
Popis
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 28-SSOP
Modely EDA/CAD
PIC16LF1513-I/SS Modely
Balení
Trubice
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Datové převodníky
A/D 17x10b
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
8 bitů
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
20MHz
Dodávaná velikost pouzdra
28-SSOP
Konektivita
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Pouzdro
28-SSOP (0,209", 5,30mm šířka)