PIC16F887T-I/PT
Číslo produktu DigiKey
PIC16F887T-I/PTTR-ND - Páska a cívka (TR)
PIC16F887T-I/PTCT-ND - Řezaná páska (CT)
PIC16F887T-I/PTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F887T-I/PT
Popis
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 44-TQFP (10x10)
Modely EDA/CAD
PIC16F887T-I/PT Modely
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost paměti RAM
368 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Datové převodníky
A/D 14x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
20MHz