PIC16F887-I/ML
Číslo produktu DigiKey
PIC16F887-I/ML-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F887-I/ML
Popis
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44QFN
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 44-QFN (8x8)
Modely EDA/CAD
PIC16F887-I/ML Modely
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
368 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 14x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
20MHz