PIC16F886T-I/SO
Číslo produktu DigiKey
PIC16F886T-I/SOTR-ND - Páska a cívka (TR)
PIC16F886T-I/SOCT-ND - Řezaná páska (CT)
PIC16F886T-I/SODKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F886T-I/SO
Popis
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SOIC
Modely EDA/CAD
PIC16F886T-I/SO Modely
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost paměti RAM
368 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Datové převodníky
A/D 11x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
20MHz
Způsob montáže
Montáž na povrch
Konektivita
I2C, SPI, UART/USART
Dodávaná velikost pouzdra
28-SOIC
Periferie
Detekce/reset poklesu napájecího napětí, POR, PWM, WDT
Pouzdro
28-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)