PIC16F877A-I/PT
Číslo produktu DigiKey
PIC16F877A-I/PT-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F877A-I/PT
Popis
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 44-TQFP (10x10)
Modely EDA/CAD
PIC16F877A-I/PT Modely
Velikost paměti EEPROM
256 x 8
Balení
Nosič
Velikost paměti RAM
368 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
4V ~ 5,5V
Datové převodníky
A/D 8x10b
Typ oscilátoru
Vnější
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
20MHz