PIC16F876-04/SO
Číslo produktu DigiKey
PIC16F876-04/SO-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F876-04/SO
Popis
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 4MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SOIC
Modely EDA/CAD
PIC16F876-04/SO Modely
Velikost paměti EEPROM
256 x 8
Velikost paměti RAM
368 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
4V ~ 5,5V
Datové převodníky
A/D 5x10b
Typ oscilátoru
Vnější
Provozní teplota
0°C ~ 70°C (TA)
Rychlost
4MHz
Způsob montáže
Montáž na povrch
Konektivita
I2C, SPI, UART/USART
Dodávaná velikost pouzdra
28-SOIC
Periferie
Detekce/reset poklesu napájecího napětí, POR, PWM, WDT
Pouzdro
28-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)