PIC16F84A-20/P
Číslo produktu DigiKey
PIC16F84A-20/P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F84A-20/P
Popis
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 18DIP
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 20MHz 1,75KB (1K x 14) FLASH 18-PDIP
Modely EDA/CAD
PIC16F84A-20/P Modely
Velikost paměti EEPROM
64 x 8
Velikost paměti RAM
68 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
4V ~ 5,5V
Typ oscilátoru
Vnější
Provozní teplota
0°C ~ 70°C (TA)
Velikost jádra
8 bitů
Způsob montáže
Průchozí otvor
Rychlost
20MHz
Dodávaná velikost pouzdra
18-PDIP
Periferie
POR, WDT
Pouzdro
18-DIP (0,300", 7,62mm)