PIC16F722AT-I/SS
Číslo produktu DigiKey
PIC16F722AT-I/SSTR-ND - Páska a cívka (TR)
PIC16F722AT-I/SSCT-ND - Řezaná páska (CT)
PIC16F722AT-I/SSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F722AT-I/SS
Popis
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28SSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 28-SSOP
Modely EDA/CAD
PIC16F722AT-I/SS Modely
Velikost paměti RAM
128 x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Datové převodníky
A/D 11x8b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
20MHz
Dodávaná velikost pouzdra
28-SSOP
Konektivita
I2C, SPI, UART/USART
Pouzdro
28-SSOP (0,209", 5,30mm šířka)