PIC16F72-I/SP
Číslo produktu DigiKey
PIC16F72-I/SP-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F72-I/SP
Popis
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28SPDIP
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 28-SPDIP
Modely EDA/CAD
PIC16F72-I/SP Modely
Velikost paměti RAM
128 x 8
Balení
Trubice
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
4V ~ 5,5V
Datové převodníky
A/D 5x8b
Typ oscilátoru
Vnější
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Způsob montáže
Průchozí otvor
Rychlost
20MHz
Dodávaná velikost pouzdra
28-SPDIP
Konektivita
I2C, SPI
Pouzdro
28-DIP (0,300", 7,62mm)