PIC16F689T-I/SS
Číslo produktu DigiKey
PIC16F689T-I/SSTR-ND - Páska a cívka (TR)
PIC16F689T-I/SSCT-ND - Řezaná páska (CT)
PIC16F689T-I/SSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F689T-I/SS
Popis
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-SSOP
Modely EDA/CAD
PIC16F689T-I/SS Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Řada
Velikost paměti EEPROM
256 x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost paměti RAM
256 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Datové převodníky
A/D 12x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
20MHz
Způsob montáže
Montáž na povrch
Konektivita
I2C, SPI, UART/USART
Dodávaná velikost pouzdra
20-SSOP
Periferie
Detekce/reset poklesu napájecího napětí, POR, WDT
Pouzdro
20-SSOP (0,209", 5,30mm šířka)