PIC16F688-E/P
Číslo produktu DigiKey
PIC16F688-E/P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F688-E/P
Popis
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14DIP
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 14-PDIP
Modely EDA/CAD
PIC16F688-E/P Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Velikost programové paměti
Řada
Velikost paměti EEPROM
256 x 8
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
256 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Datové převodníky
A/D 8x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Rychlost
20MHz
Způsob montáže
Průchozí otvor
Konektivita
UART/USART
Dodávaná velikost pouzdra
14-PDIP
Periferie
Detekce/reset poklesu napájecího napětí, POR, WDT
Pouzdro
14-DIP (0,300", 7,62mm)