PIC16F684-I/P
Číslo produktu DigiKey
PIC16F684-I/P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F684-I/P
Popis
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 14DIP
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 14-PDIP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC16F684-I/P Modely
Kategorie
Typ programové paměti
FLASH
Mfr
Velikost paměti EEPROM
256 x 8
Řada
Velikost paměti RAM
128 x 8
Balení
Trubice
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Stav součásti
Aktivní
Datové převodníky
A/D 8x10b
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Typ oscilátoru
Vnitřní
Jádrový procesor
PIC
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
8 bitů
Způsob montáže
Průchozí otvor
Rychlost
20MHz
Dodávaná velikost pouzdra
14-PDIP
Periferie
Detekce/reset poklesu napájecího napětí, POR, PWM, WDT
Pouzdro
14-DIP (0,300", 7,62mm)