PIC16F639T-I/SS je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Microchip Technology
Skladem : 201
Katalogový list
PIC PIC® 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 20-SSOP
PIC16F639T-I/SS
Číslo produktu DigiKey
PIC16F639T-I/SS-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F639T-I/SS
Popis
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20SSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC16F639T-I/SS Modely
Velikost paměti RAM
128 x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Ověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Jádrový procesor
PIC
Způsob montáže
Montáž na povrch
Velikost jádra
8 bitů
Dodávaná velikost pouzdra
20-SSOP
Rychlost
20MHz
Pouzdro
20-SSOP (0,209", 5,30mm šířka)