PIC16F628A-I/SS
Číslo produktu DigiKey
PIC16F628A-I/SS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F628A-I/SS
Popis
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20SSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 20MHz 3,5KB (2K x 14) FLASH 20-SSOP
Modely EDA/CAD
PIC16F628A-I/SS Modely
Velikost paměti EEPROM
128 x 8
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
224 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
3V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
8 bitů
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
20MHz
Dodávaná velikost pouzdra
20-SSOP
Konektivita
UART/USART
Pouzdro
20-SSOP (0,209", 5,30mm šířka)