PIC16F1934-I/ML není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Direct
Microchip Technology
Skladem : 0
Katalogový list
PIC PIC® XLP™ 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 44-QFN (8x8)
PIC16F1934-I/ML
Číslo produktu DigiKey
PIC16F1934-I/ML-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F1934-I/ML
Popis
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 44QFN
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC16F1934-I/ML Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Velikost paměti EEPROM
256 x 8
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
256 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 14x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz