PIC16F1933-I/SS
Číslo produktu DigiKey
PIC16F1933-I/SS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F1933-I/SS
Popis
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 28-SSOP
Modely EDA/CAD
PIC16F1933-I/SS Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Velikost paměti EEPROM
256 x 8
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
256 x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Datové převodníky
A/D 11x10b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz
Způsob montáže
Montáž na povrch
Konektivita
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Dodávaná velikost pouzdra
28-SSOP
Periferie
Detekce/reset poklesu napájecího napětí, LCD, POR, PWM, WDT
Pouzdro
28-SSOP (0,209", 5,30mm šířka)