PIC16F19197-I/MR
Číslo produktu DigiKey
PIC16F19197-I/MR-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F19197-I/MR
Popis
IC MCU 8BIT 56KB FLASH 64QFN
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 16F IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 56KB (32K x 14) FLASH 64-QFN (9x9)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC16F19197-I/MR Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti EEPROM
256 x 8
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
4k x 8
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Datové převodníky
A/D 45x12b; D/A 1x5b
Jádrový procesor
PIC
Typ oscilátoru
Vnitřní
Velikost jádra
8 bitů
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz