PIC16F18877-I/PT
Číslo produktu DigiKey
PIC16F18877-I/PT-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F18877-I/PT
Popis
IC MCU 8BIT 56KB FLASH 44TQFP
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 56KB (32K x 14) FLASH 44-TQFP (10x10)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC16F18877-I/PT Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Balení
Nosič
Velikost paměti RAM
4k x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz