PIC16F18877-E/MV
Číslo produktu DigiKey
PIC16F18877-E/MV-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F18877-E/MV
Popis
IC MCU 8BIT 56KB FLASH 40UQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 56KB (32K x 14) FLASH 40-UQFN (5x5)
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
4k x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Rychlost
32MHz