PIC16F18876T-I/MV
Číslo produktu DigiKey
PIC16F18876T-I/MVTR-ND - Páska a cívka (TR)
PIC16F18876T-I/MVCT-ND - Řezaná páska (CT)
PIC16F18876T-I/MVDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F18876T-I/MV
Popis
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 40UQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 40-UQFN (5x5)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost paměti RAM
2K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz