PIC16F18875-I/MV
Číslo produktu DigiKey
PIC16F18875-I/MV-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F18875-I/MV
Popis
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 40UQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 40-UQFN (5x5)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC16F18875-I/MV Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
1K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz