PIC16F18875-I/ML
Číslo produktu DigiKey
PIC16F18875-I/ML-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F18875-I/ML
Popis
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44QFN
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 44-QFN (8x8)
Balení
Trubice
Velikost paměti RAM
1K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Datové převodníky
A/D 35x10b; D/A 1x5b
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz