PIC16F18857-I/SO
Číslo produktu DigiKey
PIC16F18857-I/SO-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F18857-I/SO
Popis
IC MCU 8BIT 56KB FLASH 28SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 56KB (32K x 14) FLASH 28-SOIC
Velikost paměti RAM
4k x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz
Způsob montáže
Montáž na povrch
Konektivita
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Dodávaná velikost pouzdra
28-SOIC
Pouzdro
28-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)