PIC16F18856-I/SP
Číslo produktu DigiKey
PIC16F18856-I/SP-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F18856-I/SP
Popis
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SPDIP
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 28-SPDIP
Velikost paměti RAM
2K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz
Způsob montáže
Průchozí otvor
Konektivita
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Dodávaná velikost pouzdra
28-SPDIP
Pouzdro
28-DIP (0,300", 7,62mm)