PIC16F18855T-I/SO
Číslo produktu DigiKey
150-PIC16F18855T-I/SOTR-ND - Páska a cívka (TR)
150-PIC16F18855T-I/SOCT-ND - Řezaná páska (CT)
150-PIC16F18855T-I/SODKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F18855T-I/SO
Popis
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
29 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SOIC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PIC16F18855T-I/SO Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost paměti RAM
1K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz
Způsob montáže
Montáž na povrch
Konektivita
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Dodávaná velikost pouzdra
28-SOIC
Pouzdro
28-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)