PIC16F18855-I/ML
Číslo produktu DigiKey
PIC16F18855-I/ML-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PIC16F18855-I/ML
Popis
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28QFN
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
PIC PIC® XLP™ 16F, Functional Safety (FuSa) IO mikrokontroléru 8 bitů 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-QFN (6x6)
Velikost paměti RAM
1K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 5,5V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
32MHz